پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387 ساعت 11:00 ق.ظ
خب
شاید همه اولین سولی که بپرسند این باشه،من و وبلاگ؟؟؟؟
بله من از بزرگترین مخالفین وبلاگ و کلا روزمرگی IT در کشورهای جهان سومی مانند ایران بودم و هستم.
ولی از متفرقه نوشتن در وبلاگ این و اون خسته شدم،دیگه فکر کنم وقتشه به نوشته هام سرو سامونی بدم،که هم بقیه دوستان از نوشته های من تو وبلاگشون فحش نخورند،هم نویسنده مشخص باشه.
این تا اینجاش
حالا چرا نژاد برتر؟سوال اول اینکه من نژاد پرستم؟بله کاملا
ولی نه برتری فیزیکی نژاد،برتری فکری نژاد،نژادی که به انسانیت وفادار است و قدرت انسان را فراتر از حدومرز این دنیا و جهان میبیند،به راستی که انسان نژاد برتر در بین همه مخلوقات است،نه انسان و حیوان،حتی خدایان تاریخی و فعلی.
انسان برتر از خداوند هم قدرتمندتر است،چون کاملترین خدایان هم به موقع تلافی میکنند و انتقام میگیرند،انسانهای کامل از خدا هم کاملترند.
جمله معروف "دانش مایه قدرت است" اشاره به برتری فکر و انسانیت به کل هستی دارد،بیل گیتس یا ادیسون یا ژول ورن از خدایان برتر و پر مایه ترند،چون بهشت واهی خدایان را برای انسان قابل لمس میکنند.
به هر حال مقدمه و اولین پست وبلاگم رو با نوشته ای از نیچه به پایان میبرم،نیچه هم انسانی برتر بود که انسانهای پست و خواری مثل هیتلر او را به ابتذال کشیدند.
"هرجا که اراده معطوف به قدرت به هر شکلی که باشد،زوال یابد،یکبار دیگر سیر پس رونده روانکاوانه وجود دارد،یک انحطاط.الوهیت انحطاط که از همه نیروهای مردانه و فضیلت ها عریان شده است،از این به بعد از روی ضرورت خدای کسانی میشوند که از نظر روانکاوانه عقب مانده اند،یعنی خدای ناتوانان،آنها خود را نه ناتوان بلکه خوبان مینامند."
نیچه غربیه؟فرهنگشون با ما نمیخونه؟این هم نسخه ایرانیش از فردوسی(نقل به قول)،اولین نژاد برتر پرست ایرانی:
چو بیشه تهی ماند از نره شیر-شغالان به بیشه درآیند دلیر
چو بیشه ز شیران تهی یافتند-سگان فرصت روبهی یافتند.
del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo